Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOR PARFUMAT ERIX 2+0.5L

Număr anunț
DA22281565
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,70 RON
Valoare atribuită
9,70 RON
Data publicării
25.01.2019 11:18
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,70 RON

din 9,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.