Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PELETI / SAC 15/KG
- Număr anunț
- DA22351399
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU (CUI 13629887)
- Furnizor / câștigător
- PELETIPAPEL SRL (CUI RO37621600)
- Cod CPV
- 09110000-3 · Combustibili solizi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 10:02
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825 RON
din 825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro