Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Revizie anuala 3 statii de epurare
- Număr anunț
- DA21383085
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4510452)
- Furnizor / câștigător
- NEW TEHNYX GROUP SRL (CUI RO31479249)
- Cod CPV
- 45259100-8 · Reparare si intretinere a statiilor de epurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare finală
- 4.500 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 08:59
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.