Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ampicilina 500mgx100flc,ampicilina250mgx100flc, sinerdol150mgx10/blister,metoclopramid sirop.
- Număr anunț
- DA22363553
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,42 RON
- Valoare atribuită
- 587,07 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 12:58
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
587,07 RON
din 585,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro