Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Kit seringi injector IRM/RMN Medrad Spectris Solaris EP
- Număr anunț
- DA22363363
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare finală
- 2.040 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 12:46
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.