Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport plita/Plita aluminiu anodizat 8mm

Număr anunț
DA22361675
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
39711430-2 · Plite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940 RON
Valoare atribuită
2.940 RON
Data publicării
07.02.2019 11:12
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940 RON

din 2.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.