Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PASTA COMBATERE ROZATOARE RATICID BRODY ESCA FRESCA CONFORM ANUNT ADV 1057927

Număr anunț
DA22281358
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,70 RON
Valoare atribuită
495,70 RON
Data publicării
25.01.2019 11:06
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,70 RON

din 495,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.