Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22280277
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,21 RON
Valoare atribuită
85,21 RON
Data publicării
25.01.2019 10:02
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,21 RON

din 85,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.