Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi Chirurgicale sterile - pudrate - 8.8 grame SOFT TOUCH - CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA22360094
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
07.02.2019 09:52
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.