Ofertă acceptată Cumpărare directă

USITA+SPUMA+INTR

Număr anunț
DA22283515
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,85 RON
Valoare atribuită
70,85 RON
Data publicării
25.01.2019 13:40
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,85 RON

din 70,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.