Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA CIRCULATIE DAB EVOPLUS 60/180XM

Număr anunț
DA21436013
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL MURES SRL (CUI RO12763600)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,62 RON
Valoare atribuită
1.554,62 RON
Data publicării
10.10.2018 12:32
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,62 RON

din 1.554,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.