Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO ANUNT ADV1059293
- Număr anunț
- DA22283240
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972,92 RON
- Valoare atribuită
- 972,92 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 13:16
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
972,92 RON
din 972,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro