Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,4% sub estimat

Combustibil lichid tip motorina

Număr anunț
SCN1041337
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514.085,25 RON
Valoare atribuită
311.364,15 RON 39,4% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 11:39
Anunț de atribuire
SCNA1017266
Termen limită
19.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045343

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FATCOM-IMPEX SRL CUI RO 52298
Oferta 3 Individuala
Ofertant
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

311.364,15 RON

din 514.085,25 RON estimat 39,4%

Adjudecat la 60,6% din estimat · economie 202.721,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.