Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET RECEPTORI TV LCD SI MOUSE OPTIC USB, anunt ADV 1057538/09.01.2019 - SDEE TARGOVISTE
- Număr anunț
- DA22282460
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.402,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.402,40 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 12:19
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.402,40 RON
din 3.402,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro