Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,9% sub estimat
furnizare carburant auto pe baza de carduri
- Număr anunț
- SCN1041335
- Autoritate contractantă
- APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448.800 RON
- Valoare atribuită
- 94.806,10 RON 78,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 11:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1032050
- Termen limită
- 24.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045262
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini carburant-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045262.pdf
- fisadate IP carburant-semnat.pdf.p7s
- Formulare carburant AS final-semnat.docx.p7s
- Model_Contract_carburant_-_MD (1) final-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
94.806,10 RON
din 448.800 RON estimat
78,9%
Adjudecat la 21,1% din estimat · economie 353.993,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.