Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat
Articole de birou (rechizite, papetarie, etc.)
- Număr anunț
- SCN1041334
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.065 RON
- Valoare atribuită
- 10.568,92 RON 12,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 11:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1020156
- Termen limită
- 08.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045251
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale Model jurist.doc.p7s
- FisaDate_DF1045251.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPREMOFFICE SRL CUI RO 15241139
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
10.568,92 RON
din 12.065 RON estimat
12,4%
Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 1.496,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.