Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branule cu valva: G16, G17, G18, G20, G22, G24, G26
- Număr anunț
- DA22356869
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.426,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.426,50 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:51
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.426,50 RON
din 1.426,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro