Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator Macht AGM 12V 70 Ah 760A (278x175x190) garantie 5 ani

Număr anunț
DA22356759
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
Furnizor / câștigător
GIACCOMMO LOGISTIC AUTO SRL (CUI 37399009)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410 RON
Valoare atribuită
410 RON
Data publicării
06.02.2019 14:45
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410 RON

din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.