Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat
24 role metro prof h alb 30PCS FINO HD ECONOMY 20L DISP 100MP MANUSI LATEX L 10 ARO LAVETE UNIVERSAL
- Număr anunț
- DA22281579
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,74 RON
- Valoare atribuită
- 119,23 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.01.2019 11:19
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,23 RON
din 127,74 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 8,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.