Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casca Call Center Plantronics Blackwire C3210, USB-A, Monoaural

Număr anunț
DA22281205
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Furnizor / câștigător
DATACABLU (CUI 34858530)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167 RON
Valoare atribuită
167 RON
Data publicării
25.01.2019 10:57
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167 RON

din 167 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.