Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER COLOR PENTRU XEROX VERSALINK C 7020/7025/7030, 15000 PAGINI, ORIGINAL, CYAN/ MAGENTA/ YELLOW

Număr anunț
DA22280930
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
XEROM SERVICE SRL (CUI RO2769214)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
25.01.2019 10:42
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.