Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Role de hartie termica , latime 57 mm lungime 30m (1-1000 buc)
- Număr anunț
- DA22356164
- Autoritate contractantă
- CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
- Furnizor / câștigător
- REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
- Cod CPV
- 30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:12
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180 RON
din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro