Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie Dozator apa cu sistem de filtrare Hyundai W2-170P
- Număr anunț
- DA22275728
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
- Furnizor / câștigător
- AQUA LEADER SRL (CUI RO29113806)
- Cod CPV
- 42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.235 RON
- Valoare finală
- 1.235 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 13:48
- Data finalizării
- 25.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.