Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese de schimb

Număr anunț
DA22274694
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,28 RON
Valoare atribuită
193,28 RON
Data publicării
23.01.2019 12:55
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,28 RON

din 193,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.