Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari montaj de supraveghere video parcare Piata Centrla - Complex Comercial Rodna
- Număr anunț
- DA22352714
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
- Furnizor / câștigător
- SESAM SRL (CUI RO2161577)
- Cod CPV
- 51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 11:10
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.500 RON
din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro