Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope iarna pentru autoturismul Skoda Octavia

Număr anunț
DA21780921
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
AUTEC AUTOTECHNIK SRL (CUI RO11557890)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.917,77 RON
Valoare atribuită
2.917,77 RON
Data publicării
19.11.2018 11:03
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.917,77 RON

din 2.917,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.