Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ustensile pentru bucatarie

Număr anunț
DA21812782
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
DENISDEA SRL (CUI RO28421778)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.114,80 RON
Valoare finală
23.114,80 RON
Data publicării
21.11.2018 11:58
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.