Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Friteuza electrica EUROMAX EMX-10370C, 16l, inox
- Număr anunț
- DA21805241
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.058 RON
- Valoare atribuită
- 1.058 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 15:54
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 16:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.058 RON
din 1.058 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro