Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chiulasa cu supape si arb

Număr anunț
DA22267599
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
COMSIG AUTOMOBILE SRL (CUI RO17157507)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.570 RON
Valoare atribuită
9.570 RON
Data publicării
22.01.2019 15:07
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.570 RON

din 9.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.