Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar platforma TECS Z, platan 45x60 cm, 150/300 kg

Număr anunț
DA22278585
Autoritate contractantă
CENTRUL REZIDENTIAL PENTRU PERSOANE VARSTNICE DEPENDENTE SF MARIA (CUI 34208996)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,38 RON
Valoare atribuită
1.341,38 RON
Data publicării
24.01.2019 08:02
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,38 RON

din 1.341,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.