Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie de tonere si cartuse de imprimare
- Număr anunț
- SCN1041322
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.440,34 RON
- Valoare atribuită
- 545.103,25 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1021546
- Termen limită
- 16.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045269
Documente
Documentația de atribuire
- Caietul de Sarcini - tonere -2019 -semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1045269.pdf
- ModelContract_DF1045269.pdf
- SECŢIUNEA III formulare-semnat.docx.p7s
- SECŢIUNEA IV model contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Valoare atribuită
545.103,25 RON
din 546.440,34 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.337,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.