Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
INFIINTARE INFRASTRUCTURA PRESCOLARA IN COMUNA CHIAJNA, GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT (proiectare si executie)
- Număr anunț
- SCN1041319
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- STOIAN CONSTRUCTII SI INTERIOARE SRL (CUI 11633571)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.144.755,90 RON
- Valoare atribuită
- 5.098.453,13 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1021457
- Termen limită
- 23.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045310
Documente
Documentația de atribuire
- 05_SF.rar
- Arhitectura planse.rar
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- CS GRADINITA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045310.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- GRADINITA.rar
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
STOIAN CONSTRUCTII SI INTERIOARE SRL CUI RO 11633571
Asociați 3
ARHIDESKVISION SRL CUI RO 35389688
DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL CUI RO 34793016
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Valoare atribuită
5.098.453,13 RON
din 5.144.755,90 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 46.302,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.