Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,0% sub estimat
Servicii de proiectare pentru lucrarea de demontare/demolare a statiei de comprimare Sarmasel
- Număr anunț
- SCN1041315
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT M EVOSTRUCT S.R.L. (CUI 32849226)
- Cod CPV
- 71320000-7 · Servicii de conceptie tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.000 RON
- Valoare atribuită
- 147.000 RON 35,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1018899
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045240
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Cap IV - Model contract -Servicii proiectare mecanici.doc.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045240.pdf
- formular 2.xlsx.p7s
- Sectiunea II instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea V Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT M EVOSTRUCT S.R.L. CUI 32849226
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PETROSTAR SA CUI RO 1360296
Valoare atribuită
147.000 RON
din 226.000 RON estimat
35,0%
Adjudecat la 65,0% din estimat · economie 79.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.