Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aleza, Aleze, Paturele, Paturici absorbante PERFECT UNDERPAD® 60cm x 90 cm
- Număr anunț
- DA22280262
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432 RON
- Valoare atribuită
- 432 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 10:01
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
432 RON
din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro