Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA22354160
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CASUTA CU POVESTI (CUI 4426786)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,10 RON
Valoare atribuită
391,10 RON
Data publicării
06.02.2019 12:22
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,10 RON

din 391,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.