Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE REMORCA

Număr anunț
DA21808626
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
CGR BUSINESS PROJECT (CUI RO18723582)
Cod CPV
34224000-3 · Piese pentru remorci, pentru semiremorci si pentru alte vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,03 RON
Valoare atribuită
983,03 RON
Data publicării
21.11.2018 09:48
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,03 RON

din 983,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.