Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOTO ACTIVARIUM
- Număr anunț
- DA21805366
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757,85 RON
- Valoare atribuită
- 757,85 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 16:01
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
757,85 RON
din 757,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro