Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calendar cu cursor
- Număr anunț
- DA21800651
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RAIS PRINT SRL (CUI RO11161347)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,60 RON
- Valoare atribuită
- 201,60 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:19
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,60 RON
din 201,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro