Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Referat nr.MBR_DSI 1492/18.01.2019, achizitie stampile conform anunt ADV1058952 DRV
- Număr anunț
- DA22357502
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 15:34
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.740 RON
din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro