Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piesa de reparatie din inox fi 1/2;fi 3/4;fi 1 1/4;fi 1 1/2;Niplu din alama fi 1/2, Teu din alama 1x
- Număr anunț
- DA22279011
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.209 RON
- Valoare atribuită
- 6.209 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 07:54
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.209 RON
din 6.209 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro