Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit aparat foto DSLR tip Canon EOS 800D plus pachet accesorii

Număr anunț
DA21435696
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.359,58 RON
Valoare atribuită
5.359,58 RON
Data publicării
10.10.2018 12:19
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.359,58 RON

din 5.359,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.