Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garnitura clingherit

Număr anunț
DA22279669
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
NICOTEX SRL (CUI RO6298829)
Cod CPV
44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.235 RON
Valoare atribuită
6.235 RON
Data publicării
25.01.2019 09:21
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.235 RON

din 6.235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.