Ofertă acceptată Cumpărare directă

,,Produse curatenie - grupuri sanitare Parc"; ,,Maturi nuiele cu coada de lemn"

Număr anunț
DA21812460
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267,10 RON
Valoare atribuită
1.267,10 RON
Data publicării
21.11.2018 11:47
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267,10 RON

din 1.267,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.