Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
PRODUSE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA21810908
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala "Mihai Eminescu" Craiova (CUI 12572375)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.227,48 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 11:00
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.227,48 RON
din 1.240,32 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 12,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.