Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZIE TEHNICĂ ANUALĂ MOTOPOMPĂ REMORCABILĂ NOVUS 600 MPS

Număr anunț
DA22282034
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
WATERMOTA SRL (CUI RO22721199)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659,83 RON
Valoare atribuită
1.659,83 RON
Data publicării
25.01.2019 11:46
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659,83 RON

din 1.659,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.