Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA21800988
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
BEST DISTRIBUTION SRL (CUI RO24399350)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,42 RON
Valoare atribuită
1.283,42 RON
Data publicării
20.11.2018 13:30
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,42 RON

din 1.283,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.