Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,6% sub estimat
Acord-cadru de servicii de asigurare facultativă (CASCO)
- Număr anunț
- CN1010497
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.022.900,84 RON
- Valoare atribuită
- 271.569,73 RON 86,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1018244
- Termen limită
- 07.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 070-165249
- Documentație de atribuire
- DF1044954
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - Parc intern - SEAP.xls.p7s
- Anexa 2 - parc auto extern MAE - MD - SEAP.xlsx.p7s
- Anexa 3 - Parc auto extern - ICR - SEAP.xlsx.p7s
- Caiet_ sarcini_CASCO_2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044954.pdf
- Model_Acord_Cadru_CASCO_ 2019.doc.p7s
- Model_Contract_subsecvent_CASCO_2019.doc.p7s
- Modele_Formulare_CASCO_2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
271.569,73 RON
din 2.022.900,84 RON estimat
86,6%
Adjudecat la 13,4% din estimat · economie 1.751.331,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.