Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie ciocolata Poiana cu ocazia zilelor martisorului

Număr anunț
DA22360782
Autoritate contractantă
Comuna Dragomiresti (CUI 4344627)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.320 RON
Valoare atribuită
8.320 RON
Data publicării
07.02.2019 10:25
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.320 RON

din 8.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.