Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Napolitane Joe 40g cu crema de vanilie sau ciocolata
- Număr anunț
- DA22356474
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- MIDO SRL (CUI RO12928619)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451,20 RON
- Valoare atribuită
- 451,20 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:29
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
451,20 RON
din 451,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro