Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,3% sub estimat

Televizor LED Smart, diagonala min 49 inch, ultra HD/4 k, wi-fi integrat

Număr anunț
DA21798336
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.527,74 RON
Valoare atribuită
3.023,36 RON 14,3% sub estimat
Data publicării
20.11.2018 12:08
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.023,36 RON

din 3.527,74 RON estimat 14,3%

Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 504,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.